Business Management (983 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 48.60 | 47.20 | 45.80 | 44.40 | 43.00 | 41.80 | 40.60 | 39.40 | 38.20 | 37.00 |
50 (34 total)
- Bi, Carol (Canterbury Girls Secondary College)
- Byrne, Liam (Bendigo Senior Secondary College)
- Chenoweth, Tegan (Clonard College)
- Cole, Michael (Parade College)
- Collins, Rachel (Sacre Coeur)
- Danastasio, Peter (St Kevin's College Toorak)
- Dickinson, Nicole (Kyabram P-12 College)
- Ding, Bryce (Melbourne High School)
- Dozzi, James (Melbourne High School)
- Gleadle, Hannah (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Gollant, Laura (Mentone Grammar School)
- Gordon, Sara (Sacre Coeur)
- Graovac, Tilly (Ballarat Clarendon College)
- Hodge, Emma (Sacre Coeur)
- Howard-Bath, Courtenay (Lilydale Adventist Academy)
- Hu, Michelle (Trinity Grammar School)
- Huang, Jia-Yi (Balwyn High School)
- Jap, Melissa (Canterbury Girls Secondary College)
- Jenkins, Naiomi (Catholic College Sale)
- Jones, Emily (St Columba's College)
- Joseph, Tatum (Mount Lilydale Mercy College)
- Kafkas, Ellen (Shelford Girls' Grammar)
- Kilkenny, Lauren (Catholic Ladies College)
- Kuo, Natalie (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Michael, Georgina (Haileybury Girls College)
- Moore, Lewis (Ballarat Clarendon College)
- Pert, Jordan (St Leonards College)
- Petruccelli, Paolo (St Kevin's College Toorak)
- Robinson, Benjamin (St Kevin's College Toorak)
- Steiner, Samuel (Melbourne High School)
- Tang, Ivan (Box Hill High School)
- Vuong, Harlan (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Webster, Sascha (Melbourne Girls Grammar)
- Zeng, Alice (Buckley Park College)
49 (12 total)
- Balabhadrapatruni, Anil Krishna (Melbourne High School)
- Connell, Chantelle (Benalla College)
- De Silva, Tate (Sacre Coeur)
- Don, Sophie (Wesley College)
- Giannini, Daniel (St Kevin's College Toorak)
- Horton, Katelyn (Kingswood College)
- Hughes, Danielle (Mount Lilydale Mercy College)
- Mancuso, Gianni (Ivanhoe Grammar School)
- Melani, James (Haileybury College)
- Ng, Andrew (The Knox School)
- Wang, Joan (Balwyn High School)
- Wright, Daniel (Mount Lilydale Mercy College)
48 (26 total)
- Addamo, Carla (Werribee Secondary College)
- Amoretti, Damian (St John's Regional College)
- Beattie, Kaitlin (Oxley College)
- Benson, Tarika (Carey Baptist Grammar School)
- Carapalis, Phillip (Saint Ignatius College Geelong)
- Cashin, Killian (St Bernard's College)
- Chen, Bernie (Melbourne High School)
- Coleman, Sophie-Lee (Firbank Grammar School)
- Cross, Sebastian (Haileybury College)
- Galbraith, Amy (Norwood Secondary College)
- Kaiser, Scott (St Kevin's College Toorak)
- Leever, Danielle (Wesley College)
- Mclean, Shaye (Monbulk College)
- Monga, Sarthak (Lalor Secondary College)
- Norton, Amelia (Luther College)
- Ou, Ryan (Melbourne High School)
- Paiva, Glenn (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Pastellas, Gemma (Methodist Ladies College)
- Ratcliff, Brittany (Yarra Valley Grammar School)
- Rees, Mitchell (Huntingtower School)
- Spiteri, Luke (Parade College)
- Tsetsos, Phillip (St Monica's College)
- Vanderharst, Amy (Warrandyte High School)
- Viney, Jack (Carey Baptist Grammar School)
- Virgona, Ariane (Our Lady Of Sion College)
- Yau, Elinna (Viewbank College)
47 (37 total)
- Accetta, Nancine (Our Lady Of Mercy College)
- Bailey, Luke (Ballarat Clarendon College)
- Beard, Madeleine (Carey Baptist Grammar School)
- Boettcher, Kristy (Marist Sion College)
- Brooking, Jonathon (St Kevin's College Toorak)
- Camier, Sarah (Huntingtower School)
- Crowe, Tallan (Melbourne High School)
- Do, Elizabeth (St Aloysius College)
- Douglas-Scarfe, Darcie (Melbourne Girls Grammar)
- Exton, Lynley (Benalla College)
- Hollingsworth, Georgia (Yarra Valley Grammar School)
- Iliadis, Catherine (Genazzano F.C.J. College)
- Johnston, Charlotte (The Peninsula School)
- Kamaropoulos, Kosta (Aitken College)
- Kelly, Megan (Ave Maria College)
- Kemp, Alexander (Ballarat Clarendon College)
- Khan, Saif (Horsham College)
- Klemens, Thomas (Scotch College)
- Lauder, Rose (Bendigo Senior Secondary College)
- Lim, Syn-Tek (Melbourne High School)
- Lobo, Sahil (Melbourne High School)
- Lynn, Samantha (Traralgon College)
- Mapa, Madhawa (Melbourne High School)
- Matthews, Kate (Siena College)
- Morgan, Emma (Sacred Heart College Geelong)
- Morgan, Harry (St Joseph's College Newtown)
- Nilsson, Daniel (Whitefriars College)
- Ou, Amy (Fairhills High School)
- Philipos, Samuel (Notre Dame College)
- Rehan, Zuhair (Melbourne High School)
- Romano, Adelle (Mill Park Secondary College)
- Sinclair, Harrison (St Michael's Grammar School)
- Srikumar, Aravind (Brentwood Secondary College)
- Stathis, Sierra (Bentleigh Secondary College)
- Stewart, Mercedes (Gippsland Grammar - Senior)
- Vo, Nhi (Wellington Secondary College)
- Yarak, Sonia (Ave Maria College)
46 (49 total)
- Baker, Amber (Wyndham Central Secondary College)
- Barry-Murphy, Bridgette (Vermont Secondary College)
- Basoor, Kieran (Balwyn High School)
- Bibby, Jessica (St Paul's Anglican Grammar School)
- Black, Georgia (Catholic College Bendigo)
- Borg, Nicolas (Melbourne High School)
- Cantwell, Felicity (Catholic Ladies College)
- Carmichael, Olivia (St Catherine's School)
- Costello, Christie (Melbourne Girls Grammar)
- Curnow, Dylan (Melbourne High School)
- Ektem, Deniz (Maribyrnong Secondary College)
- Ellis, Kristen (Haileybury Girls College)
- Feldgen, Thomas (The Peninsula School)
- Gale, Stephen (Whitefriars College)
- Gan, Jane (Mount Waverley Secondary College)
- Gray, Geraldine (Gilmore College For Girls)
- Hamilton, Dana (Shelford Girls' Grammar)
- Hannon, Elizabeth (Loreto Mandeville Hall)
- Hassan, Yasmeen (St Margarets School)
- Ivosevic, Jacqueline (Ave Maria College)
- Johnson, Dylan (St Kevin's College Toorak)
- Jordan, Penelope (Girton Grammar School Ltd)
- Kachrimanis, Sean (Viewbank College)
- Katerelos, Chantal (Our Lady Of Mercy College)
- Kaufmann, Gabriel (Kew High School)
- Kavanagh, Sierra (Mount Lilydale Mercy College)
- Kellock, Aiden (Bacchus Marsh Grammar)
- Kenny, Emma (Kilbreda College)
- Laverty, Hugh (Melbourne High School)
- Leric, Shakira (Haileybury Girls College)
- Martens, Daniel (St Peter's College)
- Mc Leod, Sarah (Mount Lilydale Mercy College)
- Mcsweyn, Angus (Ballarat Clarendon College)
- Mctaggart, Alexander (Haileybury College)
- Mitchell, Billy (Sunbury College)
- Nguyen, Michael (Wellington Secondary College)
- O'Brien, Katrina (Benalla College)
- Petrovski, Alexandar (Mill Park Secondary College)
- Petrucci, Taylor (Highvale Secondary College)
- Putnins, Alexandra (Ballarat High School)
- Ricciuti, Sarah (Mount Lilydale Mercy College)
- Sakis, William (St Michael's Grammar School)
- Sivaratnam, Jerome (Melbourne High School)
- Stanley, Eliza (Sacre Coeur)
- Stuart, Amanda (Methodist Ladies College)
- Thomas, Lachlan (Carey Baptist Grammar School)
- Whinray, Nathan (Galen College)
- Yip, Raphael (Melbourne High School)
- Zheng, Glen (St Kevin's College Toorak)
45 (60 total)
- Abbott, Thomas (Brighton Grammar School)
- Alasagas, Ashley (Mercy College)
- Anders, Jack (Horsham College)
- Angeleri, Harland (Haileybury College)
- Balassone, Kayla (Our Lady Of Sion College)
- Bastounas, Kathryn (Carey Baptist Grammar School)
- Bijo, Bestin (Melbourne High School)
- Birrell, Zachary (St Kevin's College Toorak)
- Bowie, Sarah (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Bradford, Eloise (Clonard College)
- Buckerfield, D'Arci (Melbourne Girls Grammar)
- Cavka, Julia (Catholic Regional College Sydenham)
- Chapman, Breanna (Ballarat Clarendon College)
- Cheong, Jeremy (St Kevin's College Toorak)
- Conti, Lauren (Sacre Coeur)
- Cox, Alexander (Tintern Schools Senior College)
- Davies, Jackson (St Joseph's College Newtown)
- Dela Cruz, Loren (Thomas Carr College)
- Dhanapala, Shehan (Ballarat Clarendon College)
- Dipierdomenico, Nicole (Our Lady Of Mercy College)
- Floratos, Sahra (Methodist Ladies College)
- Gallagher-Fox, Alexandra (Mount Lilydale Mercy College)
- George, Lisa (Our Lady Of Mercy College)
- Greene, Genevieve (Sacre Coeur)
- Hasiotis, Ariadne (Methodist Ladies College)
- Helmer, Georgia (Clonard College)
- Hoh, Stephanie (Waverley Christian College)
- Irwin, Richard (The Peninsula School)
- Iudica, Alana (Our Lady Of Sacred Heart College)
- Joe, Nicole (Methodist Ladies College)
- Johansson, Charise (Frankston High School - Vce Campus)
- Khoury, Mary (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Kirker, Erin (Shelford Girls' Grammar)
- Lar, Christian (Mazenod College)
- Lin, Betty (Glen Waverley Secondary College)
- Luff, Deanna (Cobram Secondary College)
- Ly, Richard (Huntingtower School)
- Michael, Demi (Vermont Secondary College)
- Niven-Hubble, Ellen (Carey Baptist Grammar School)
- Northwood Blyth, Olivia (Methodist Ladies College)
- O'Sullivan, Jessica (East Doncaster Secondary College)
- Pacella, James (St Kevin's College Toorak)
- Patterson, Emily (Sacred Heart College Geelong)
- Pragt, Max (Woodleigh School)
- Risteski, Maree (Mill Park Secondary College)
- Saldanha, Maroushka (Buckley Park College)
- Skinner, Emma (Salesian College Sunbury)
- Spiridis, Peter (Ivanhoe Grammar School)
- Stoicov, Vanessa (Academy Of Mary Immaculate)
- Stone, Melanie (Brentwood Secondary College)
- Temelli, Matthew (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Toigo, Emily (St John's Regional College)
- Tomar, Simran (Ivanhoe Grammar School)
- Valambert, Calypso (Melbourne Girls Grammar)
- Vale, Hannah (Frankston High School - Vce Campus)
- Van Pletzen, Zane (Hoppers Crossing Secondary College)
- Williamson, Zoe (Loreto Mandeville Hall)
- Woodcock, Coral (Hoppers Crossing Secondary College)
- Zago, Olivia (Genazzano F.C.J. College)
- Zambelli, Marlo (Melbourne Girls Grammar)
44 (87 total)
- Anderson, Tayla (Swan Hill College)
- Anderson, Tyson (Newcomb Secondary College)
- Au, Wilson (Huntingtower School)
- Baldasso, Daniel (St Kevin's College Toorak)
- Beattie, Connor (Monbulk College)
- Bennett, Victoria (Canterbury Girls Secondary College)
- Berry, Zoe (Mill Park Secondary College)
- Bonomo, Christina (Methodist Ladies College)
- Britnell, Natasha (Ballarat Clarendon College)
- Bui, Huyen (Aitken College)
- Bulleid, Casey (Berwick Secondary College)
- Burns, Christine (Preston Girls Secondary College)
- Calwell, Emily (Canterbury Girls Secondary College)
- Camenzuli, Mary-Anne (Catholic Regional College Sydenham)
- Campbell, Xavier (Mount Eliza Secondary College)
- Chong Ah Min, Dwayne (Salesian College)
- Christodoulou, Zoe (St Columba's College)
- Collier, Briana (Our Lady Of Mercy College)
- Condello, Brittney (Aquinas College)
- Conlan, Bella (Sacre Coeur)
- Cowell, Melissa (Sacred Heart College Geelong)
- Cucchiara, Salvatore (Nazareth College)
- D'Rozario, Brooke (Mentone Girls' Grammar School)
- Dare, Amanda (Scoresby Secondary College)
- Demirel, Adem (Mt Hira College)
- Devin, Matthew (The Knox School)
- Ding, Darryl (Huntingtower School)
- Downie, Lauren (Shelford Girls' Grammar)
- Du, Michelle (Canterbury Girls Secondary College)
- Duncan, Carmen (Ave Maria College)
- Dunn, Kayla (Loreto Mandeville Hall)
- Elahi, Talha (Swan Hill College)
- Emery, Harry (Balwyn High School)
- Fitzpatrick, Taylor (St Kevin's College Toorak)
- Fong, Steven (Doncaster Secondary College)
- Genau, Dylan (St Kevin's College Toorak)
- Goodluck, Jake (Nagle College)
- Greenwood, Eleanor (Huntingtower School)
- Gulbenkian, Janine (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Haratsis, Lainey (Ave Maria College)
- Harris-Westrup, Zoe (Camberwell High School)
- Haynes, Matthew (Carey Baptist Grammar School)
- Hogben, Amelia (Haileybury Girls College)
- Jesson Kerr, Marlee (Monbulk College)
- Johnson, Tegan (Mentone Grammar School)
- Kennedy, Evelyn (Sacred Heart College Geelong)
- Kingwill, Julia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Kirkby, Robert (The Peninsula School)
- Kumaresan, Savini (Melbourne Girls' College)
- Lance, Nissa (Melbourne Girls Grammar)
- Levy, Lauren (Bialik College)
- Malishev, Keana (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Mcgillivray, Claire (Carey Baptist Grammar School)
- Mead, Courtney (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Michelson, Remy (The King David School)
- Micovski, Alexander (Taylors Lakes Secondary College)
- Mingos, Alexia (Huntingtower School)
- Moore, Andrew (Luther College)
- Moore, Darcy (Carey Baptist Grammar School)
- Moore, Tote (St Joseph's College Newtown)
- Munday, David (Trinity Grammar School)
- Muscat, Shannon (Our Lady Of Sion College)
- O'Beirne, Sophia (Methodist Ladies College)
- O'Donahoo, Jack (Brighton Grammar School)
- O'Sullivan, Lucy (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Or, Marcus (St Kevin's College Toorak)
- Pallpratt, Jake (Benalla College)
- Pasek, Andreas (Vermont Secondary College)
- Pretto, Thomas (Whitefriars College)
- Rimsh, Marie (Frankston High School - Vce Campus)
- Ryan, Ben (St Joseph's College Newtown)
- Say, Isabella (Firbank Grammar School)
- Scott, Tom (St Kevin's College Toorak)
- Sheridan, Claire (Our Lady Of Mercy College)
- Sinclair, Eliza (The Peninsula School)
- Sivanandam, Alishya (Mount Waverley Secondary College)
- Smith, Elizabeth (Buckley Park College)
- Sperac, Julia (Sacred Heart College Geelong)
- Starling, Matthew (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Tai, Rachel (Sacre Coeur)
- Tegg, Olivia (St Leonards College)
- Thomas, Sophie (Catholic College Sale)
- Vaughan, Amy (Loreto Mandeville Hall)
- Verbeek, Eloise (Huntingtower School)
- Yarrow, Jayden (Mount Scopus Memorial College)
- Yiannakis, Renee (Shelford Girls' Grammar)
- Zimmermann, Gita (St Margarets School)
43 (119 total)
- Abdallah, Daniel (Marcellin College)
- Abdullah, Mohammad (Lyndale Secondary College)
- Adhvaryu, Stuti (Doncaster Secondary College)
- Akhouri, Ameya (Melbourne High School)
- Al Algawi, Safana (Templestowe College)
- Allen, Yolanda (Bendigo Senior Secondary College)
- Anderson, Christopher (Yarra Valley Grammar School)
- Arnold, Georgia (Methodist Ladies College)
- Bars, Eleanor (Huntingtower School)
- Bentley, Eve (Ballarat Clarendon College)
- Bester, Lara (Ivanhoe Grammar School)
- Birch, Emma (Firbank Grammar School)
- Bow, Matthew (Balwyn High School)
- Brash, Sarah (St Catherine's School)
- Breik, Nada (Huntingtower School)
- Broussard, Courtney (Mount Lilydale Mercy College)
- Brown, Jacqueline (Carey Baptist Grammar School)
- Brown, Naomi (Brighton Secondary College)
- Buddhasiri, Nethmi (St Margarets School)
- Buis, Jaymie (Mount Lilydale Mercy College)
- Catoggio, Tess (Loyola College)
- Cincotta, Gabriela (Avila College)
- Clampett, Nicholas (Melbourne High School)
- Colvin, Renee (Carey Baptist Grammar School)
- Cuspilli, Danielle (East Doncaster Secondary College)
- Dang, Christine (East Doncaster Secondary College)
- Darvell, Amy (Mount Lilydale Mercy College)
- Datt, Talia (Mount Scopus Memorial College)
- De Bortoli, Stephanie (Our Lady Of Mercy College)
- Dickmann, Hayden (St Kevin's College Toorak)
- Dolkas, Eleni (Methodist Ladies College)
- Doull, Madeleine (Williamstown High School)
- Ebert, Aaron (Haileybury College)
- Ennor, Molly (Trinity College Colac)
- Famularo, Sophie (Mount Lilydale Mercy College)
- Formosa, Christine (Taylors Lakes Secondary College)
- Francis, Sarah (Melbourne Girls Grammar)
- Goyal, Somye (Melbourne High School)
- Harvey, Jacob (Parkdale Secondary College)
- Hurley, David (Mazenod College)
- Jessulat, Paige (Mordialloc College)
- Johnson, Winona (Yarra Valley Grammar School)
- Jopling, Benjamin (De La Salle College)
- Jukes, Lucy (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Kalyvas, Alex (Mentone Grammar School)
- Keating, Michael (Huntingtower School)
- Keely, Sam (Girton Grammar School Ltd)
- Kennedy, Elly (Doncaster Secondary College)
- Kerr, Isabella (Genazzano F.C.J. College)
- Khariwala, Bijan (Trinity Grammar School)
- Kontogeorgis, Jake (St Joseph's College Newtown)
- Kuang, Sui Ling (Korowa Anglican Girls' School)
- Lempick, Nicole (The Peninsula School)
- Lewis, Daniel (St Kevin's College Toorak)
- Liapakis, Giorgio (St Bede's College)
- Libertino, Alexander (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Liondas, Stephen (St Kevin's College Toorak)
- Lucas, Christel (Our Lady Of Mercy College)
- Ly, Sing (Balwyn High School)
- Macasaet, Pamela (Catholic Regional College Sydenham)
- Maginness, Gabrielle (Beechworth Secondary College)
- Mastrolorito, Sarah (St Monica's College)
- Mcadam, Cameron (Huntingtower School)
- Mccarthy, Fraser (Girton Grammar School Ltd)
- Mcdougall, Sarah (Sacre Coeur)
- Mcinnes, Callum (Wesley College Glen Waverley Campus)
- Meade, Jordan (St Kevin's College Toorak)
- Mehta, Shlok (Balwyn High School)
- Melideo, Bianca (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Meredith, D'Arcy (Sacred Heart College Geelong)
- Mohsin, Zara (Viewbank College)
- Moody, Ryan (De La Salle College)
- Moyle, Ebony (Mooroopna Secondary College)
- O'Connor, Catherine (Genazzano F.C.J. College)
- Omarzay, Abdul-Rahman (The Knox School)
- Overlunde, Tristan (Mazenod College)
- Paiva, Seshika (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Pearce, Breanna (Mount Lilydale Mercy College)
- Perera, Naveen (Melbourne High School)
- Petrovski, Peter (Mill Park Secondary College)
- Presser, Mark (Luther College)
- Pupillo, Angelica (St Columba's College)
- Rechtman, Michael (Bialik College)
- Robertson, Samuel (Notre Dame College)
- Robotham, Bonnie (Eltham College Of Education)
- Russell, Tessa (Essendon Keilor College)
- Schafer, Stephanie (Brunswick Secondary College)
- Sedran, Stefanie (Our Lady Of Mercy College)
- Shellard, Claire (St Catherine's School)
- Shepherdson, Nicolette (Mcclelland Secondary College)
- Shields, William (Frankston High School - Vce Campus)
- Sholly, Eliza (Loreto Mandeville Hall)
- Sismanoglou, Stephen (St Kevin's College Toorak)
- Small, Rebecca (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Steele, Callum (Frankston High School - Vce Campus)
- Stern, Romi (Shelford Girls' Grammar)
- Strudwick, Luke (Mazenod College)
- Tasnim, Noshin (Melbourne Girls' College)
- Taylor, Kelvin (Melbourne High School)
- Taylor, Sarah (Mentone Girls' Secondary College)
- Teh, Christopher (Melbourne High School)
- Testa, Shivaun (Huntingtower School)
- Thompson, Jemma (St Leonards College)
- Thompson, Laura (Carey Baptist Grammar School)
- Tiffany, Guy (Vermont Secondary College)
- Toll, Alexandra (Catholic Ladies College)
- Tseganlis, Amy (St Monica's College)
- Tutnjevic, Stephanie (St Albans Secondary College)
- Velevska, Jessica (Wyndham Central Secondary College)
- Victor, Nikhil (Carey Baptist Grammar School)
- Weerappah, Amanda (Our Lady Of Sacred Heart College)
- Whipp, Meggie (St Margarets School)
- White, Declan (Melbourne High School)
- Winzer, Mitchell (Luther College)
- Wood, Harrison (Sacred Heart College Kyneton)
- Xuereb, Joseph (St Kevin's College Toorak)
- Yip, Michelle (Canterbury Girls Secondary College)
- Young, Laura (Ave Maria College)
- Zhou, Whitney (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
42 (146 total)
- Adams, Arabella (St Catherine's School)
- Aldemir, Ayse (Aitken College)
- Aliu, Edona (Doncaster Secondary College)
- Antonucci, Stephanie (Carey Baptist Grammar School)
- Aquila, Jasmine (Firbank Grammar School)
- Argyropoulos, Patrik (Northcote High School)
- Ash, Eliza (Genazzano F.C.J. College)
- Attwell, Melissa (Thomas Carr College)
- Avery, Madeline (Toorak College)
- Bailey, Jessica (Padua College)
- Bajan, Tessa (Williamstown High School)
- Bear, Cassandra (Preston Girls Secondary College)
- Bleeker, Caitlin (Mentone Girls' Secondary College)
- Boatman, Thomas (Berwick Secondary College)
- Bold, Cleo (Mentone Girls' Grammar School)
- Bradley, Catherine (Lilydale Adventist Academy)
- Brayshaw, Angus (Haileybury College)
- Breyiannis, George (Mordialloc College)
- Bryden, Troy (Glen Waverley Secondary College)
- Buckley, Alice (Sacred Heart College Geelong)
- Bushe, Kimberley (Woodleigh School)
- Calwell, Rebecca (Luther College)
- Cameron, Alison (Lauriston Girls School)
- Carroll, Rachael (Sacre Coeur)
- Catanese, Madeline (Lauriston Girls School)
- Chan, Stephanie (Catholic Ladies College)
- Colee, Camden (Beechworth Secondary College)
- Collard, Samantha (Hillcrest Christian College - Ayr Hill Campus)
- Constanza, Moises (Lighthouse Christian College)
- Cowan, Emma (Sacre Coeur)
- Coxall, Bonnie (Ballarat Clarendon College)
- Craig, Tayler (Toorak College)
- De Costa, Anoushka (Loreto Mandeville Hall)
- Di Martino, Louie (Mount Lilydale Mercy College)
- Drury, Emily (Mount Lilydale Mercy College)
- Eidelson, Joe (Elwood College)
- Fleskens, Andrew (Viewbank College)
- Forrest, Jordan (Padua College)
- Francis-Pester, Danielle (Padua College)
- Francis, Max (Wonthaggi Secondary College (Mcbride Campus))
- Freeman, Zachary (Trinity Grammar School)
- Friend, Deanne (Luther College)
- Galligan, Siobhan (Kew High School)
- Genemo, Haayu (St Bede's College)
- Genesin, Jack (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Georgiadis, Thomas (Ivanhoe Grammar School - Plenty Campus)
- Giagnorio, Eden (Carey Baptist Grammar School)
- Giannopoulas, Tahlia (Santa Maria College)
- Gillies, Grace (Bendigo Senior Secondary College)
- Griffin, Sophie (Loreto Mandeville Hall)
- Harris, Samuel (Mentone Grammar School)
- Harris, Zachary (Ballarat Grammar)
- Hawke, William (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Hodgkin, Jessica (Lilydale Adventist Academy)
- Hodgson, Brydee (Trinity College Colac)
- Hunt, Eilish (St Paul's Anglican Grammar School)
- Hutchison, Kate (Mildura Senior College)
- Hutton, Adam (Sandringham College)
- Ilyas, Emily (Point Cook Senior Secondary College)
- Ivanov, Ziva (Balwyn High School)
- Jackson, Joshua (Sandringham College)
- Jain, Vedant (Melbourne High School)
- Jones, Daniel (Kew High School)
- Kandanearatchy, Eshani (St Columba's College)
- Katar, Bilal (Wellington Secondary College)
- Kentish, Ashleigh (Oberon High School)
- Kerr, Grace (Loreto Mandeville Hall)
- Laughton, Adrian (St Bernard's College)
- Laukens, Briana (Highvale Secondary College)
- Lawrence, Ashleigh (Mill Park Secondary College)
- Lawrence, Charlotte (Genazzano F.C.J. College)
- Le, Victoria (Our Lady Of Mercy College)
- Lee, Timothy (Balwyn High School)
- Lim, Jessica (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Lomas, Nathan (Padua College)
- Ly, Marcus (Melbourne High School)
- Maartens, Alexandra (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Mackojc, Colette (Luther College)
- Malignaggi, Laura (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Margary, James (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Martiniello, Bennardino (Salesian College Sunbury)
- Matfin, Shannon (Brighton Secondary College)
- Matthews, Elise (Shelford Girls' Grammar)
- Mcfarlane, Georgina (Carey Baptist Grammar School)
- Mclay, Eleanor (Haileybury Girls College)
- Moffat, Kari (Melbourne Girls Grammar)
- Mok, Kenneth (Melbourne High School)
- Moore, Alyshia (Penola Catholic College)
- Moore, Emily (Horsham College)
- Moreno, Amy (Sacred Heart College Geelong)
- Morris, David (Berwick Secondary College)
- Nguyen, Huong (Lalor Secondary College)
- Nguyen, Michael (Catholic Regional College Sydenham)
- Nolan, Stephanie (Catholic Ladies College)
- O'Shaughnessy, Samantha (Genazzano F.C.J. College)
- Patterson, Abbey (Horsham College)
- Pearce, Nicole (Williamstown High School)
- Perna, Gemma (Our Lady Of Mercy College)
- Pobjoy, Jack (Parade College)
- Prentice, Victoria (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Purchase, Claire (Sacre Coeur)
- Qing, Emily (University High School)
- Rajapaksa, Niwardi (Toorak College)
- Ricaud, Nathan (Parkdale Secondary College)
- Riegler, Nikolas (St Michael's Grammar School)
- Ritchie, Ashleigh (Carey Baptist Grammar School)
- Rosaia, Rachel (St Mary Mackillop College)
- Rottura, Carla (St Columba's College)
- Sango, Daniel (St Kevin's College Toorak)
- Saul, Alexandra (Sacre Coeur)
- Sawa, Helen (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Schiavone, Cherise (Catholic Regional College Sydenham)
- Scodellaro, Lucas (Trinity Grammar School)
- Scott, Sarah (Gippsland Grammar - Senior)
- Seferis, Jessica (The Knox School)
- Sidaoui, Saeed (Ivanhoe Grammar School)
- Silverstone, Ursula (Toorak College)
- Slonim, Georgia (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Smith, Bethany (Ballarat Clarendon College)
- Spence, Elise (Koonung Secondary College)
- Spyropoulos, James (Ivanhoe Grammar School)
- Stojcevski, Mende (Lakeview Senior College)
- Stott, Elisabeth (St Michael's Grammar School)
- Stuart, Miranda (Loreto Mandeville Hall)
- Telford, Joshua (Yarra Valley Grammar School)
- Thomson, Erica (Mordialloc College)
- Tran, My (Lalor Secondary College)
- Trung, Cerryn (Northcote High School)
- Tsiamis, Nicole (Kilvington Grammar School)
- Tucker, Emily (Mowbray College)
- Turlejski, Adam (Mazenod College)
- Valente, Julia (St Helena Secondary College)
- Van Twest, Bradley (St John's Regional College)
- Vingerhoets, Sophie (Catholic Ladies College)
- Vorich, Nicholas (St Bede's College)
- Ward, Raffaella (Methodist Ladies College)
- Waters, Scott (Frankston High School - Vce Campus)
- Watkins, Peter (St Kevin's College Toorak)
- Watt, Megan (Braemar College)
- Whelan, Danielle (Doncaster Secondary College)
- White, Hannah (Genazzano F.C.J. College)
- Wilson, Eliza (Haileybury Girls College)
- Wong, James (East Doncaster Secondary College)
- Yong, Nathan (Melbourne High School)
- Yoon, Soo Ho (Melbourne High School)
- Yuan, Kailing (Wesley College)
41 (185 total)
- Aing, Olivia (Oxley College)
- Allen, James (Carey Baptist Grammar School)
- Alley, Sarah (Mater Christi College)
- Arif, Maha (Hoppers Crossing Secondary College)
- Attard, Sarah (Catholic Regional College Melton)
- Bartels, Stephanie (Haileybury Girls College)
- Becker, Nicole (The Knox School)
- Bell, Matthew (Billanook College Ltd)
- Bilal, Ambreen (Gleneagles Secondary College)
- Blyth, Elise (St Paul's Anglican Grammar School)
- Boucaut, Anna (Carey Baptist Grammar School)
- Bourke, Anna (Gippsland Grammar - Senior)
- Bowman, Holly (Catholic Ladies College)
- Bright, Matthew (St Bede's College)
- Burns, Rowena (Mount Waverley Secondary College)
- Burrows, Olivia (Mount Lilydale Mercy College)
- Cachart, Aaron (St John's Regional College)
- Chambers, Jorde (Wonthaggi Secondary College (Mcbride Campus))
- Champness, Tamara (Luther College)
- Chanter, Lauren (Brentwood Secondary College)
- Cheng, Celine (Doncaster Secondary College)
- Chenoweth, Adele (Clonard College)
- Chia, Rainier (Taylors Lakes Secondary College)
- Choi, Bik Chak (Methodist Ladies College)
- Clark, Isabella (Shelford Girls' Grammar)
- Clarke, Aidan (Balwyn High School)
- Close, Rebecca (Methodist Ladies College)
- Coghlan, Benjamin (St Bernard's College)
- Cooper, Esther (Loyola College)
- Cottam, Bradley (Catholic Regional College Melton)
- Cowling, Bridget (Siena College)
- Crawley, Scott (Huntingtower School)
- Crowe, Jacob (Mount Lilydale Mercy College)
- Curmi, Joshua (Lakeview Senior College)
- Curran, Alanah (Firbank Grammar School)
- Curran, Emily (Swinburne Senior Secondary College)
- D'Arcy, Sasha (St Leonards College)
- Dage, Jordan (Ivanhoe Grammar School)
- Daou, Dianna (Mentone Girls' Secondary College)
- De Silva, Suharshan (Melbourne High School)
- Di Palma, Madeleine (Our Lady Of Mercy College)
- Dinh, Vivienne (Korowa Anglican Girls' School)
- Do, Lily (Maribyrnong Secondary College)
- Doherty, Nicole (Aquinas College)
- Dupuy, Charlotte (Padua College)
- Edgley, Carla (Genazzano F.C.J. College)
- Edwards, Cain (Mount Clear College)
- Egan, Dakota (The Peninsula School)
- Emary, Hugh (Ballarat Clarendon College)
- Fedele, Isabella (Santa Maria College)
- Ferdinands, James (Salesian College)
- Galante, Celeste (Genazzano F.C.J. College)
- Gao, Jia (Melbourne High School)
- Girish, Sahana (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Gleeson, Joel (Yarra Valley Grammar School)
- Glendinning, Connor (Frankston High School - Vce Campus)
- Goldman, Grant (The King David School)
- Goldsmith, Madeleine (Sandringham College)
- Grant, Christopher (Mount Waverley Secondary College)
- Green, Alexander (St Paul's Anglican Grammar School)
- Guest, Madeleine (Melbourne Girls Grammar)
- Gunathilaka, Thanura (Melbourne High School)
- Ha, Vy (St Monica's College)
- Hajis, Elicia (Canterbury Girls Secondary College)
- Halleday, Grace (Clonard College)
- Hams, Christopher (Marist Sion College)
- Harders, Nathan (Bayview College)
- Harkin, Stephanie (St Columba's College)
- Hartnett, Keelan (Haileybury College)
- Hayer, Jagveer (Salesian College)
- Hayman, Melanie (Nazareth College)
- Hedderick, Lauren (Mill Park Secondary College)
- Hegedis, Isabella (Highvale Secondary College)
- Herbert, Madalynne (Donvale Christian College)
- Hogan, Zoe (Trinity Grammar School)
- Holt, Bianca (Sacred Heart College Geelong)
- Hunter, Evie (Loreto Mandeville Hall)
- Iacobozzi, Ethan (Bundoora Secondary College)
- Jacques, Chantal (Presentation College Windsor)
- Jimenez, Hyacinth (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Joyce, Nadia (Ave Maria College)
- Karahan, Rasul (Essendon Keilor College)
- Kirwan, Georgia (Mentone Girls' Secondary College)
- Koslay, Mariamwet (Catholic Regional College Sydenham)
- Kovac, Erika (Mentone Girls' Secondary College)
- Kravietz, Ethan (Bialik College)
- Lakshman, Vinay (Haileybury College)
- Lammardo, Andrew (St Kevin's College Toorak)
- Lanyon, Brooke (Grovedale College)
- Lay, Pok (Vermont Secondary College)
- Leong, Sarah (Methodist Ladies College)
- Lim, Melissa (Mount Lilydale Mercy College)
- Lohner, Tahla (Loyola College)
- Lynch-Wells, Rory (Sandringham College)
- Malos, Matilda (Siena College)
- Marsden-Smith, David (Girton Grammar School Ltd)
- Mash, John (Parade College)
- Mcanulty, Mark (Gippsland Grammar - Senior)
- Mckeon, Adam (St Kevin's College Toorak)
- Mcmahon, Christian (St Kevin's College Toorak)
- Miller, Jarrod (Patterson River Secondary College)
- Millman, David (Geelong High School)
- Millward, Joshua (Horsham College)
- Mohamed, Khalid (Viewbank College)
- Monello, Bettina (Mercy College)
- Montgomery, Lachlan (Luther College)
- Moody, James (Haileybury College)
- Moorhead, Madeleine (Genazzano F.C.J. College)
- Moss, Bridget (Rowville Secondary College)
- Mullaly, Caitlin (Swinburne Senior Secondary College)
- Musiker, Jake (Bialik College)
- Nedelkovski, Alivia (Marymede Catholic College)
- Ng, Wei Yao (Mount Waverley Secondary College)
- Nicolas, Jonathon (The Knox School)
- Nolan, Candice (Ballarat Clarendon College)
- Nomikoudis, Constantine (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Oliver, James (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Orchard, Alisha (Wanganui Park Secondary College)
- Orchard, Caitlin (Thomas Carr College)
- Panetta, Daniel (Mount Lilydale Mercy College)
- Paolucci, Kate (Our Lady Of Mercy College)
- Parker, Georgia-May (St Catherine's School)
- Pashalidis, Stefen (Glen Eira College)
- Paul, Catherine (Frankston High School - Vce Campus)
- Perry, Kiara (Charlton College)
- Petrovska, Stefanie (Thomastown Secondary College)
- Phan, Kevin (Mount Waverley Secondary College)
- Phanvongsa, David (Mount Waverley Secondary College)
- Pirozzi, Vincent (St Bernard's College)
- Pisegna, Lauren (Huntingtower School)
- Pitts, Georgia (Catholic Ladies College)
- Portillo, Carolina (St John's Regional College)
- Preyser, Caitlin (Sacre Coeur)
- Price, Megan (Shelford Girls' Grammar)
- Proksa, David (Balwyn High School)
- Ramsden, Brady (Frankston High School - Vce Campus)
- Richardson, Brendan (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Riley, Liam (Mazenod College)
- Roseman, Molly (Kilvington Grammar School)
- Rosenbaum, Shmuel (Yeshivah College)
- Salmon, Madeleine (Carey Baptist Grammar School)
- Samraj, Eunice (Waverley Christian College)
- Satija, Dan (The Knox School)
- Satija, Norah (Mentone Girls' Grammar School)
- Scheriani, Amelia (Loreto Mandeville Hall)
- Schonafinger, Joshua (Galen College)
- Sephton, Jacob (Frankston High School - Vce Campus)
- Sher, Tahlia (St Leonards College)
- Simic, Thomas (St Joseph's College Newtown)
- Sir, Yasemin (Isik College)
- Sirikumara, Nathan (Berwick Secondary College)
- Skelley, Paige (St Leonards College)
- Smith, Rebecca (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Stranges, Fabian (Haileybury College)
- Stuckenschmidt, Louisa (Catholic College Bendigo)
- Suen, Wai Yan (Mater Christi College)
- Sullivan, Christian (Ballarat Clarendon College)
- Swaris, Dineth (Salesian College)
- Tacconelli, Micaela (Emmanuel College)
- Thorley, Georgia (Melbourne Girls Grammar)
- Tighe, James (St Kevin's College Toorak)
- Tiv, Jenny (Haileybury Girls College)
- Tiyapunjanit, Lisa (Melbourne Girls Grammar)
- Torcasio, Vincent (Mazenod College)
- Trajcevska, Stephanie (Overnewton Anglican Community College)
- Tran, Cindy (Santa Maria College)
- Tran, Hang (Marian College Sunshine)
- Tran, Polly (Balwyn High School)
- Tseu, Yi Jien (Toorak College)
- Turner, Briony (Sacre Coeur)
- Van Der Merwe, Theone (Mount Waverley Secondary College)
- Vaughan, Laura (Mildura Senior College)
- Vo, Hieu (St Aloysius College)
- Voon, Stephanie (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Vuong, Fiona (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Waldon, Amanda (Carey Baptist Grammar School)
- Wallis, Georgia (Lauriston Girls School)
- Walshe, Aaron (Catholic College Bendigo)
- Wigg, Kelsey (Siena College)
- Wilson, Madeline (Kew High School)
- Wong, Xhanti (St Catherine's School)
- Woolfson, Eytan (Mount Scopus Memorial College)
- Youl, Bonnie (St Leonards College)
- Zambelis, Alyssa (Shelford Girls' Grammar)
- Zebian, Sarah (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
40 (228 total)
- Afifi, Sarah (East Doncaster Secondary College)
- Alexes, Valley (St John's Regional College)
- Andre, Jansen (Marcellin College)
- Andreou, Alexander (Haileybury College)
- Annetta, Lillianna (Essendon Keilor College)
- Archimandritis, Kosta (Ivanhoe Grammar School)
- Asquith, Jarrad (Luther College)
- Audino, Benjamin (Aitken College)
- Avtarovska, Rebeka (St Albans Secondary College)
- Bakopoulos, Grace (Loyola College)
- Bandara, Chamala (Dandenong High School)
- Bannan, Elise (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Barbadonis, Anastasia (Distance Education Centre Victoria)
- Bates, Emma (Padua College)
- Bayly, Shannen (Boronia K-12 College- Mount View Campus)
- Beattie, Kieren (Huntingtower School)
- Bettiol, Christopher (Parade College)
- Bhalla, Ajay (Melbourne High School)
- Bingham, Samantha (Methodist Ladies College)
- Birch, Alexandra (Shelford Girls' Grammar)
- Blanco, Carly (Emerald Secondary College)
- Borg, Rachel (Padua College)
- Borthwick, Claire (St Catherine's School)
- Bozic, Dragana (Gleneagles Secondary College)
- Bui, Brittney (Mater Christi College)
- Bui, Trinh (Ave Maria College)
- Burgin, Nicholas (Melbourne High School)
- Busygina, Irina (Mentone Grammar School)
- Carroll, Sarah (Sacred Heart College Geelong)
- Castle, Caitlyn (Salesian College Sunbury)
- Catterick, Eliese (Frankston High School - Vce Campus)
- Chadwick, Bronwyn (Rowville Secondary College)
- Champness, Matthew (The Hamilton And Alexandra College)
- Chang, Kai Jun (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Chapman, Robert (Ballarat Clarendon College)
- Chapman, Thomas (Ivanhoe Grammar School)
- Chen, Mabel (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Chew, Swan Li (Mount Waverley Secondary College)
- Chiu, Andy (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Chung, Kaitlyn (Taylors Lakes Secondary College)
- Cimino, Monique (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Clarke, James (The Peninsula School)
- Cleaver, Tom (Mordialloc College)
- Clifford, Ruby (Trinity Grammar School)
- Clough, Joshua (Ballarat Grammar)
- Coleiro, Ashlee-Jo (Catholic Regional College Sydenham)
- Collett, Emma-Leigh (Point Cook Senior Secondary College)
- Connelly, Kelly (Pakenham Secondary College)
- Cooper, Nicole (Parkdale Secondary College)
- Copley, Alexia (Methodist Ladies College)
- Corbett, Catherine (Catholic Ladies College)
- Couch, Molly (Sacred Heart College Geelong)
- Crabb, Hannah (Lowther Hall Anglican Grammar School)
- Craig-Smith, Kristy (Billanook College Ltd)
- Cullinger, Allan (Sunbury College)
- Curtis, Claire (Catholic Ladies College)
- D'Amico, Fedele (St Leonards College)
- D'Souza, Ridhay (Mazenod College)
- De Marco, Loredana (St Monica's College)
- Delcielo, Cassandra (Lalor Secondary College)
- Dole, Alexandra (Mater Christi College)
- Dole, Sophie (Our Lady Of Mercy College)
- Doyle, Luke (Sacred Heart College)
- Driver, Hannah (Bendigo Senior Secondary College)
- Ducza, Jacqueline (Rowville Secondary College)
- Duong, Kevin (Melbourne High School)
- Durnford, Natalie (Macleod College)
- Emberson, Emily (Billanook College Ltd)
- Fang, Junda (Haileybury College)
- Fifi, Michelle (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Fisher, Thomas (Brighton Grammar School)
- Formato, Giulia (Kilbreda College)
- Foster, Gabriella (Buckley Park College)
- Fradelakis, Ritta (Doncaster Secondary College)
- Fuerst, Rebecca (The King David School)
- Fung, Jess (Mount Waverley Secondary College)
- Gallagher, Joel (Lilydale Adventist Academy)
- Gava, Jack (De La Salle College)
- Gehrig, Kathleen (Catholic College Wodonga)
- Giger, Sara (Firbank Grammar School)
- Giuliano, Anthony (Whitefriars College)
- Graham, Lachlan (Luther College)
- Graham, Lee (Marist Sion College)
- Graham, Madeline (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Gray, Casey (Brauer College)
- Graziano-Barry, Daniel (Parade College)
- Grinter, Nova (Siena College)
- Haase, Melissa (Ballarat Grammar)
- Halepis, Doralise (Rowville Secondary College)
- Hannan, Lauren (Braemar College)
- Hayden, Gretel (St Catherine's School)
- Hine, Lachlan (Brighton Secondary College)
- Hinson, Gabriella (St Michael's Grammar School)
- Ho, Giai (Marian College Sunshine)
- Hogan, William (Girton Grammar School Ltd)
- Holt, Crystal (Catholic College Sale)
- Hood, Stephanie (Flinders Christian Community College)
- Hornstein, Michael (Melbourne High School)
- Houghton, Jon (Whitefriars College)
- Howells, Jake (Aitken College)
- Hughes, Roseanna (Upwey High School)
- Huynh, Christina (Genazzano F.C.J. College)
- Hynes, Olivia (Ave Maria College)
- Inglis, Stephanie (Loyola College)
- Johnson, Nicholas (Haileybury College)
- Johnston, Anna (Yarra Valley Grammar School)
- Jordan, Olivia (Yarra Valley Grammar School)
- Kelly, Jesse (Mount Scopus Memorial College)
- Kennedy, Bridget (Genazzano F.C.J. College)
- Kerr, Belinda (Marist Sion College)
- Knight, Emma (Norwood Secondary College)
- Kotsimbos, Konstantina (Carey Baptist Grammar School)
- Kumar, Roshika (Dandenong High School)
- Lai, Anthony (St John's Regional College)
- Langshaw, Tahnee (Catholic College Sale)
- Lao, Andrew (Wellington Secondary College)
- Lau, Rachel (University High School)
- Lau, Sally (Balwyn High School)
- Lau, Stephanie (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Launder, Oscar (Scotch College)
- Lee, Deborah (Brentwood Secondary College)
- Leggett, Kane (Bundoora Secondary College)
- Liassis, Helen (Pascoe Vale Girls Secondary College)
- Lipinski, Julian (Whitefriars College)
- Lockwood, Tessa (Shelford Girls' Grammar)
- Logan, Chelsea (The Knox School)
- Lord, Michael (Vermont Secondary College)
- Love, Cassandra (Mcclelland Secondary College)
- Lowe, Stephanie (Luther College)
- Lowry, Will (St Joseph's College Mildura)
- Ludlow, Caleb (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Ly, Jason (Wellington Secondary College)
- Mahney, Charlotte (Melbourne Girls Grammar)
- Majdanski, Anna (Frankston High School - Vce Campus)
- Mansour, Joyce (Mill Park Secondary College)
- Maragoudakis, Elyssa (Loyola College)
- Marsh, Elizabeth (Mentone Girls' Grammar School)
- Matthews, Tess (Sacred Heart College Geelong)
- Mayowe, Dominic (Aitken College)
- Mccumstie, Ellen (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Mcsweyn, Stewart (Ballarat Clarendon College)
- Mibus, Samantha (Benalla College)
- Michael, Kieran (St Kevin's College Toorak)
- Miller, Tarah (Padua College)
- Milne, Tahlia (Hoppers Crossing Secondary College)
- Mitchell, Simone (Werribee Secondary College)
- Moore-Ford, Thomas (Notre Dame College)
- Moore, Rachael (Norwood Secondary College)
- Morris, Ashley (Carey Baptist Grammar School)
- Moss, Gemma (Catholic Ladies College)
- Murphy, Jacqueline (St Michael's Grammar School)
- Mustica, Joseph (Mazenod College)
- Nagle, Sara (Melbourne Girls' College)
- Nevett, Matthew (Ballarat Grammar)
- Nguyen, Danny (Brighton Grammar School)
- Nordhus, Frida (Haileybury Girls College)
- O'Brien, Ashley (Box Hill Senior Secondary College)
- O'Connor, Bethany (Assumption College)
- O'Halloran, Ryan (Billanook College Ltd)
- O'Meara, Andrew (Whitefriars College)
- O'Sullivan, Kristina (Firbank Grammar School)
- Obieglo, Victoria (St Albans Secondary College)
- Onopriyenko, Evelina (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Parkes, Daniel (St Bernard's College)
- Paxinos, Samuel (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Peasnell, Gemma (Mercy College)
- Pena-Haines, Tamara (Williamstown High School)
- Pereira, Whitney (St John's Regional College)
- Perez-Hicks, Emilie (Mount Eliza Secondary College)
- Peroukaneas, Anthony (De La Salle College)
- Peters, Jessica (Methodist Ladies College)
- Piruze, Stefan (Camberwell High School)
- Plowman, Georgia (Kew High School)
- Podesta, Michael (Melbourne High School)
- Price, Shannon (Mount Beauty Secondary College)
- Pryse, Blake (Girton Grammar School Ltd)
- Purcell, Beth (Ringwood Secondary College)
- Pusello, Brigette (St Columba's College)
- Reynolds, Nikita (Mill Park Secondary College)
- Richardson, Andrew (Mount Eliza Secondary College)
- Rowe, Madeleine (Lighthouse Christian College)
- Sabidussi-Johnson, Joshua (Whitefriars College)
- Sansonetti, Paul (Parade College)
- Scannell, Matthew (Whitefriars College)
- Schild, Tara (Lilydale Adventist Academy)
- Scott, Nicholas (The Peninsula School)
- Segundo, James (Aitken College)
- Sernio, Tessa (Siena College)
- Sfendourakis, Helena (Mckinnon Secondary College)
- Shields, Ben (Mazenod College)
- Smith, Eliza (Kilbreda College)
- Smith, Jacqueline (Loreto Mandeville Hall)
- Stapleton, Nicole (Doncaster Secondary College)
- Steffens, Nicholas (Tintern Schools Senior College)
- Strati, Rebecca (Our Lady Of Sacred Heart College)
- Sullivan, Melissa (The Knox School)
- Surry, Alyssa (Caulfield Grammar School - Wheelers Hill Campus)
- Sutterby, Emily (Bentleigh Secondary College)
- Symeonidis, Alexander (The Knox School)
- Taha, Hajar (Australian International Academy Of Education)
- Talbot, Katherine (Belmont High School)
- Tate, Samuel (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Tham, Chau (Mentone Girls' Secondary College)
- Thompson, Matthew (Box Hill High School)
- Tirtilas, Dean (Balwyn High School)
- Tokkuzun, Melissa (Gladstone Park Secondary College)
- Trajanov, Natalie (Northcote High School)
- Trakhtman, Michael (Wheelers Hill Secondary College)
- Trieu, Vivian (Methodist Ladies College)
- Tune, Laura (Methodist Ladies College)
- Turnbull, Lucinda (Girton Grammar School Ltd)
- Turnbull, Nicholas (St Kevin's College Toorak)
- Vanderzwan, Olivia (The Peninsula School)
- Velona, Stefania (Our Lady Of Mercy College)
- Vidyananda, Ishara (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)
- Vincent, Grace (Lauriston Girls School)
- Visakan, Jessey (Haileybury Girls College)
- Watkins, Kieren (Brighton Secondary College)
- Wee, Pearl (St Catherine's School)
- White, Emily (Mooroolbark College)
- Wiedemann, Sean (Taylors Lakes Secondary College)
- Wilson, Emily (Caulfield Grammar School - Caulfield Campus)
- Wilson, Tristan (Melbourne High School)
- Wong, Edward (University High School)
- Wong, Yow Eng (Mount Waverley Secondary College)
- Young, Oliver (Horsham College)
- Yu, Pok (East Doncaster Secondary College)
- Yue, Leonie (Sacred Heart Girls' College Oakleigh)